Skip to content

ODALARIMIZ

2 triple, 12 double ve 18 twin olmak üzere toplam 32 odası ile Hotel Eden size pek çok seçenek sunuyor. Odalarımızda teras ve bahçe manzarası seçeneği olup, duş, WC, TV, klima, fön makinesi, sürekli sıcak su ve telefon donanımları rahatınız için hazırlanmış standart özelliklerden bazılarıdır.

Otelde uydu TV ile donatılmış klimalı odalar ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Hotel Eden’deki odaların tamamı, sade mobilyalarla döşenmiştir. Hepsinde duş ve saç kurutma makinesi ile donatılmış özel banyo vardır. Eden Hotel’in resepsiyonu 7 gün 24 saat açıktır.

HUZURLU BİR UYKU İÇİN TASARLADIK

Bodrum’un doğal yapısına uygun, sade tasarımlı ortopedik yataklarımızda huzurlu bir uykunun keyfini sürebilirsiniz, uykuya ve oksijene doyarak uyandığınız bir bir sabahın günüde uykunuz kada güzel geçecektir.

BALKONUNUZDAN DOĞAYA DOKUNUN

Bodrum’un olmazsa olmazı Begonviller, sabah uyandığınızda o harika renkleriyle içinizi açar, kokusu ile gününüzü renklendirir.

MANZARAYA KİM HAYIR DİYEBİLİR

Eden Hotel konumu itibarı ile hem denizi hemde dağları görür durumdadır, odaların pozisyonuna göre manzaranızın keyfini yaşayın.